Služby / RISING STUDIO

znacka-muze-stoupat

Stoupejte ve vesmíru značek

Pomůžeme Vám dát najevo kvality Vaší značky.

Abyste zářili v komerčním kosmu.

 

Branding

Jste nová firma a chcete odstartovat s úsměvem na skafandru? Jste zavedená společnost a plánujete proniknout do galaxií nových trhů? Potom potřebujete atraktivní firemní prezentaci.

Branding je služba, kterou Vám pomůžeme vyjádřit firemní hodnoty & unikátní kvality Vašich produktů. Stanete se hvězdou komerčního kosmu.

Stylově & systematicky.

Silná identita značky je dlouhodobá konkurenční výhoda. Jde o nejlepší zhodnocení Vaší energie, know-how a prostředků, které jste do Vaší firmy vložili.

Dejte najevo v čem jste jedineční a že pro své klienty a partnery děláte maximum. Prezentujte se atraktivně a výstižně nadčasovým logotypem a graficky sjednocenými firemními materiály.

Identita je záře Vaší firmy ve vesmíru značek. Identita jste Vy.

Logo vnímáme jako základ vizuálu firmy. Je to stěžejní planetka, kolem které obíhá firemní komunikace a Vašim zákazníkům by mělo zůstat v paměti. Pomocí výstižné grafické zkratky zastřešíme Vaši firemní filosofii a odlišíme Vás od konkurence.

Logo je základem identity značky. Logo od nás atraktivně a srozumitelně představí Vaši značku na trhu.

Dobývání nových galaxií na trhu se daří nejlépe, pokud si firemní flotila a zákazníci pamatují kapitána. Název firmy, projektu nebo produktu je stěžejní pro okamžité představení benefitů Vaší značky. Zde začíná její příběh.

Díky výstižnému názvu si Vás klienti či obchodní partneři budou mnohem lépe pamatovat. Jako významnou značku se silnou image.

Jednotný vizuální styl je důležitou součástí identity značky. Dává značce atmosféru. Ve tvarech, barvách a písmu navazuje na logotyp. Odlišuje od konkurence a sjednocuje firemní prezentaci na veškerých materiálech.

Vizuální styl je Vaše vizuální stopa ve vesmíru značek.

Aby Vaše logo při výrobě přistálo na svém místě přesně jak má. Aby byly dodrženy všechny prvky vizuálního stylu ve správných barvách a proporcích. Pro sjednocení Vašich materiálů v printu i digitalu.

Připravíme pro Vás základní dokument práce s logem (logo manuál) či komplexní dokumentaci vizuálního stylu s definicí užití na materiály (design manuál). A při výrobě nebudete muset nic řešit.

Stanovíme ochrannou zónu, definujeme barvy, zvolíme ideální písmo. Pro vesmírnou přesnost Vaší firemní prezentace.

 

Kampaně

Vesmírem značek proudí nekonečně mnoho informací. Proto je třeba zaujmout. Je třeba sdělit kvality Vaší značky a produktů také v propagační kampani na všech vhodných nosičích.

S radostí navrhneme vizuál pro billboard, s lehkostí otextujeme leták či kreativně vyřešíme ucelenou kampaň. Třeba celou flotilu kampaní.

Kreativně & koncepčně.

Veškeré vizuální výstupy pro Vás připravíme s vesmírnou pečlivostí, v souladu s Vaší image a oborem. Každý prvek designu navrhneme tak, abyste souzněli s jeho atmosférou. Vaši klienti a obchodní partneři Vás tak v komerčním kosmu lépe rozeznají.

Design je pro nás přístupem, který vkládáme do každé zakázky. Design je estetické myšlení, design je ztvárněním Vaší jedinečnosti.

Pomocí několika správných slov vystihneme firemní image a benefity Vaší značky. Kromě zajímavého a výstižného názvu je slogan motivační informace, která by si zákazníky měla získat.

A přesně s tímto Vám pomůžeme. S kosmickou kreativitou.

Atraktivní text prodává. Navrhneme pro Vás čtivý headline, propagační text, PR článek či firemní profil. Tam, kde se často slova přidávají, my necháváme jen ta, která mají smysl.

Smysl dát Vaší značce povznášející image.

Na začátku všeho byl Velký třesk. Vzniku velkých věcí vždy předchází nosná idea, myšlenka, nápad. Ať už jde o skvělé značky, komunikační strategie či propagační kampaně, jejich úspěch vždy stojí na silné myšlence.

Idea making se prolíná veškerými našimi službami jako esence hmoty celým vesmírem. Ideamaking je řešení pro design i kreativu sdělení.

Zajímavá idea Vám dá image. Image Vám dá značku.

Originální záběr, poutavá postprodukce, ideální kompozice, barevná harmonie. Při fotografování na míru jsou pro nás tato kritéria zásadní.

Ať už se jedná o zachycení jedinečnosti okamžiku, věrné vykreslení produktu či stylizovanou montáž, máte nás v hledáčku správně.

Fotíme s vášní i pečlivostí od přípravy scény po finální úpravy. Na našich záběrech tak můžete přistát na Měsíci i Vy.

 

Tiskoviny

V digitálním věku tiskoviny získávají na estetickém a reprezentačním významu. Elegantně rozvinutá identita značky & jednotný vizuální styl aplikovaný na firemní materiály vyšle Vaši firmu do jiné dimenze.

Sjednocené tiskoviny tak Vaši unikátní image sdělí doslova každým svým detailem. Proto tvorbu tiskovin milujeme jako svou rodnou planetu.

Precizně & sjednoceně.

Merkantilie patří mezi nejdůležitější prezentační materiály Vaší firmy. Navrhneme pro Vás hlavičkový papír, který se vznese nad ostatní. Vaši vizitku ozdobíme hvězdným prachem vizuální jedinečnosti a obsahové výstižnosti.

Merkantilie od nás vždy zanechají výborný dojem.

Skvěle zpracovaný katalog či přehledná nabídková brožura jsou nejlepší výzbrojí Vašeho obchodního zástupce. Perfektní prezentace firmy, kterou mohou zákazníkům předvést, jim dodá akceleraci až na oběžnou dráhu.

Pomůžeme Vám představit a prodat Vaše produkty či prezentovat obchodní výsledky přehledně, srozumitelně a elegantně.

Poutavý billboard, který zazáří jako supernova. Originální leták, který přicestuje k zákazníkům jako kometa.

Tyto a mnoho dalších tištěných propagačních materiálů pro Vás můžene připravit. Kompletně na míru. Od návrhu layoutu a zpracování textů po předstiskovou přípravu a komunikaci s tiskárnou.

Vaše tiskovina je prestižní záležitost. Jde o zhmotnění vizuálu Vaší značky v rukou klientů a obchodních partnerů.

Pro perfektní vizuální sladění označení sídla a provozoven nabízíme Vaší firmě tuto důležitou službu. Díky pečlivě navržené signage bude sídlo Vaší společnosti označené v souladu designu značky a architektonických dispozic. Najdeme pro Vás ideální řešení.

Pro cestovatele komerčním kosmem tak budete zářit jasně. Jako jejich další příjemná zastávka.

 

Digital

Digitální prezentace firmy je v dynamickém vesmíru značek samozřejmostí. Na dobře navrženém webu se bude Váš klient dobře cítit a rád se na něj vrátí. Uživatelsky přívětivou appku rád opět spustí.

Vyladěný digital má sílu zemské přitažlivosti. Díky designu, který zaujme i vzdálené světy & kódu, který funguje i ve stratosféře. 

Atraktivně & funkčně.

Web

Potřebujete rychlé atraktivní řešení Vašeho webu? Nebo by Vás více oslovil web na míru? Ať jde o malý webový projekt či náročnou prezentaci, rádi splníme Vaše specifická přání a navrhneme optimální řešení.

U webu vždy promítáme identitu značky a vizuální styl do všech důležitých prvků pro komplexně funkční a vizuálně poutavý výsledek. Od návrhu struktury po ikony na míru. Vždy responzivně.

Pro Vaši precizní imageovou prezentaci v digi kosmu.

Máte námět na zajímavou aplikaci, která změní pravidla v soustavě Alfa Software? Pomůžeme Vám s její image včetně navržení chytlavého názvu, vytvoření loga a UI / UX designu. Zajistíme také kompletní software development a publikaci pro zvolené platformy.

Vaše appka odstartuje raketově. Vstříc novým uživatelům.

Nový vizuální e-mail či newsletter od nás Vám pomůže oslovovat nové klienty a obchodní partnery. Jako raketoplán brázdí nové prostory. Jako kosmická sonda, která objevuje nové planety.

S vizuálně sladěnou elektronickou komunikací získáte náskok několika světelných let.

Oslňte na setkání Vaše zákazníky a partnery prezentací, která bude obsahově zajímavá a vizuálně poutavá. Nachystáme pro Vás layout v souladu s vizuálním stylem Vaší společnosti a podpoříme tak Vaši celkovou image. Pro veškeré potřebné datové formáty.

Digitální prezentace od nás rozsvítí jednací místnost jako vznik nové galaxie.

Vaše značka může stoupat

Rádi to s Vámi uskutečníme.